OFERTA

Strona głównaRolety zewnętrzneSKT System nadstawny OPOTERM

SKT System nadstawny OPOTERM

Funkcjonalność

Rolety w systemie SKT OPOTERM mogą być zastosowane zarówno nowowznoszonych obiektach, jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. System rolet nadstawnych charakteryzuje bezpośrednie osadzenie skrzynki rolety na ramie okiennej za pomocą właściwego profilu adaptacyjnego. Profile te współpracują z większością profili ram okiennych bądź drzwiowych stolarki drewnianej, aluminiowej oraz PVC dostępnych na rynku. Jest to produkt bardzo uniwersalny i wszechstronny, umożliwiający montaż bez zabudowy, z zabudową częściową bądź całkowitą, gdyż czoło skrzynki jest jednocześnie podkładem pod dowolny materiał wykończeniowy (np. styropian, tynk, klinkier etc.), dzięki czemu pozostaje ona niezauważalnym elementem fasady.

Budowa

foto:aluprof.eu

Skrzynki te wykonane są z bardzo dobrej jakości elementów PVC a ich wnętrze zostało dodatkowo docieplone, zwiększając tym samym izolację termiczną. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia wykonanie pojedynczej rolety, a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Szczególną zaletą SKT Opoterm jest możliwość wyboru sposobu rewizji od dołu lub od czoła skrzynki nawet przed końcowym montażem całej rolety. Montaż systemu odbywa się bezpośrednio do ramy okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu. Kurtyna rolety może być wykonana z profili z wysokogatunkowej blachy aluminiowej, zapewniającej odporność na ścieranie i oddziaływanie czynników atmosferycznych lub profili tworzywowych. Konstrukcja systemu umożliwia integrację z moskitierą, co gwarantuje skuteczną ochronę przed insekatami. W przypadku budynków, które posiadają bardzo cienkie ściany i nie mają możliwości zabudowy istnieje możliwość zastosowania wariantu z tzw. zaokrąglonym profilem bocznym. Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie, które z pewnością dopasuje się do każdego wnętrza.

Komfort obsługi

Sterowanie roletami w zależności od potrzeb użytkowników może odbywać się: ręcznie, poprzez napęd elektryczny za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, a także dzięki zastosowaniu sterowania inteligentnego za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona.

Walory użytkowe

Rolety w systemie SKT OPOTERM doskonale izolują termicznie, pozwalając w znacznym stopniu obniżyć koszty ogrzewania zimą, a latem zmniejszają nagrzewanie się pomieszczeń. Połączenie z systemem MOSKITO zabezpiecza dodatkowo wnętrze budynku przed insektami i owadami, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu światła i powietrza.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej profili PA umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. W ofercie dostępne są także kolory drewnopodobne. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką  jakość i trwałość produktu i umożliwia polakierowanie na dowolny kolor z palety RAL.
ZOBACZ TAKŻE
ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.