Roleta SRT SPACE D&N

Rolety wewnętrzneRoleta SRT SPACE D&N

Roleta SRT SPACE D&N

System SRT SPACE przystosowany jest również do zastosowania tkanin typu „dzień & noc” (SRT SPACE D&N), które dzięki swojej strukturze umożliwiają swobodną regulację dostępu światła.

System rolet tekstylnych SRT SPACE to klasyczne rozwiązanie zaprojektowane z myślą o zacienianiu wnętrz o różnym przeznaczeniu.

Estetyczna kaseta rolety wykonana jest z ekstrudowanego aluminium i wyposażona w profil adaptacyjny zatrzaskowy umożliwiający jej bezinwazyjny montaż i demontaż w dowolnej chwili. Istnieje także możliwość przykręcenia płytek bocznych kasety bezpośrednio do powierzchni okna za pomocą wkrętów.

Elementem charakterystycznym systemu są aluminiowe prowadnice przestrzenne w kształcie profilu C. Przyklejane są one do powierzchni ramy, tak aby nie przysłaniać światła okna za pomocą dwustronnej taśmy piankowej. Roleta SRT SPACE wyposażona jest w mechanizm samohamujący w systemie łańcuszkowym, co pozwala na zatrzymanie jej na dowolnej wysokości.

Dodatkowe informacje

Dokumentacja do montażu SRT SPACE oraz SRT SPACE D&N
ZOBACZ INNE MODELE

teksty i fotografie: ALUPROF.EU

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Bartłomiej Durda – (+48) 696 148 500
mail: b.durda@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]