OFERTA

Strona główna Moskitiery Moskitiera ramkowa stała MRS

Moskitiera ramkowa stała MRS

Funkcjonalność

System moskitiery ramkowej stałej to najpopularniejsze rozwiązanie tego typu zabezpieczające przed obecnością owadów. Szczególnie polecane jest do zastosowanie w przypadku pomieszczeń, które potrzebują regularnej ochrony jak sypialnia, łazienka czy pokój dziecięcy.  System MRO współpracuje z większością profili okiennych PVC i drewnianych dostępnych na rynku. Dzięki zastosowaniu ramki z narożnikiem wewnętrznym z regulacją kąta możliwe jest wykonanie moskitier o nieregularnych kształtach jak trapezy czy  trójkąty.

Budowa

Rama moskitiery wykonana się jest z wysokiej jakości aluminiowych kształtowników ekstrudowanych o nowoczesnym kształcie. Profil ramy występuje w dwóch wariantach:  z “płetwą”, przylegającą do ramy okna oraz bez płetwy”,  który posiada specjalną kieszeń na uszczelkę szczotkową i jest  stosowany przy całkowicie zabudowanej ramie okiennej. Rama moskitiery może być łączona za pomocą aluminiowych narożników wewnętrznych, zaciskanych lub skręcanych. W ofercie dostępny jest również narożnik aluminiowy z możliwością regulacji kąta, który  współpracuje  z dwoma profilami głównymi moskitiery ramkowej stałej. Do wyboru są również narożniki zewnętrzne tworzywowe dostępne w bogatej ofercie kolorystycznej.

Komfort obsługi

Moskitiera ramkowa stała montowana jest po zewnętrznej stronie ramy okiennej. Dzięki zastosowaniu bezinwazyjnych obrotowych zaczepów, moskitierę można w łatwy i szybki sposób zamocować oraz zdemontować, utrzymując pełną funkcjonalność okien. Do montażu oferowane są zaczepy w pięciu wielkościach, co pozwala na dopasowanie do rodzaju stolarki okiennej.

Walory użytkowe

Moskitiera ramkowa MRO w żaden sposób nie wpływa na funkcjonalność okna a jej trwała
i wytrzymała konstrukcja gwarantuje skuteczne użytkowanie przez wiele lat. Siatka moskitiery wykonana jest z włókna szklanego co sprawia, ze jest odporna na działanie czynników atmosferycznych a do tego jest bardzo łatwa do utrzymania w czystości.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.
ZOBACZ INNE MODELE

teksty i fotografie: ALUPROF.EU

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.