Bramy garażowe – bezpieczeństwo

Bez kategoriiBramy garażowe - bezpieczeństwo

Bramy garażowe – bezpieczeństwo

1.Aby otwieranie i zamykanie bramy nie wymagało większego wysiłku są one wyposażane w sprężyny skrętne. Dzięki nim użytkownik ma wrażenie że skrzydło bramy zbudowane z solidnych segmentów jest lekkie.
2.W naszych bramach celu zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania bramy standardowo montujemy zabezpieczenie przed skutkami zerwania sprężyn.
3.Wszystkie rodzaje paneli stosowanych w naszych bramach wykonane są tak aby uniemożliwić przytrzaśnięcie palców w momencie otwierania czy też zamykania bramy.System finger-protection zwiększa bezpieczeństwo użytkowania bramy.
4.Aby wykluczyć możliwość zakleszczenia palców w prowadnicy nasze bramy wyposażone są w ochraniacze palców na rolkach.
5.Bramy garażowe segmentowe otwierane ręcznie o wymiarach nietypowych standardowo wyposażone są w zamek z wkładka patentową. Do kompletu dołączone są trzy klucze.
6.Standardowym zabezpieczeniem w bramach segmentowych otwieranych ręcznie o wymiarach typowych jest rygiel ręczny, który skutecznie uniemożliwia podniesienie z zewnątrz zamkniętej bramy.
7.Standardowym wyposażeniem bram z napędem elektrycznym jest wyłącznik przeciążeniowy. Zapobiega on ewentualnym wypadkom związanym z przygnieceniem. W przypadku napotkania podczas zamykania przeszkody (np. drabiny lub hulajnogi) brama automatycznie zatrzymuje się, a następnie podnosi, nie powodując żadnych szkód.
8.Dodatkowo bramę automatyczną można wyposażyć w zestaw fotokomórek. Gdy na wysokości linii fotokomórek znajdzie się przeszkoda brama podnosi się automatycznie.

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Bartłomiej Durda – (+48) 696 148 500
mail: b.durda@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

Strefa autoryzowana

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]