Moskitiera ramkowa otwierana MRO

MoskitieryMoskitiera ramkowa otwierana MRO

Moskitiera ramkowa otwierana MRO

Funkcjonalność

System moskitiery ramkowej otwieranej doskonale zabezpiecza wnętrze pomieszczeń przed dostępem owadów doskonale współpracując z drzwiami balkonowymi. Profil ramy moskitiery posiada zaokrąglony, nowoczesny kształt, który doskonale komponuje się z powszechnie stosowanymi ramami okiennymi. Dodatkowe wzmocnienie, montowane poprzez połączenie zatrzaskowe, umożliwia wykonanie moskitier o większych gabarytach.

Budowa

Rama moskitiery wykonana się jest z aluminiowych profili ekstrudowanych, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość. Ponadto jest ona  łączona za pomocą narożników wewnętrznych aluminiowych, co w znaczny sposób usztywnia całą konstrukcję. Istnieje również możliwość wyboru sposobu łączenia profili z narożnikami poprzez zaciskanie na prasce lub za pomocą wkrętów dociskowych. Na całym obwodzie ramy umieszczona jest uszczelka szczotkowa, która zapewnia dodatkowe doszczelnienie. W dolnej części skrzydła moskitiery znajduje się płyta wypełniająca, które  występuje w dwóch rozmiarach, a jej głównym zadaniem jest ochrona siatki przed uszkodzeniem podczas otwierania.

Komfort obsługi

Moskitiera ramkowa otwierana montowana jest bezpośrednio do ramy drzwiowej lub ościeży za pośrednictwem zawiasów z samodomykaczem, których prosta konstrukcja pozwala na regulację napięcia sprężyny za pomocą klucza imbusowego. W ofercie dostępne są dwa warianty otwierania: ergonomiczny i estetyczny uchwyt lub specjalnie wyprofilowany profil łączący umożliwiający zamykanie i otwieranie moskitiery zarówno od wewnętrznej jak i zewnętrznej części skrzydła.

Walory użytkowe

Moskitiera MRO jest bardzo estetycznym i funkcjonalnym rozwiązaniem, które dzięki swojej trwałej konstrukcji może być z powodzeniem użytkowana przez wiele lat. Sitaka stosowana w moskitierze wykonana jest z włókna szklanego, co gwarantuje jej odporność na działanie czynników atmosferycznych. Dostępna jest w dwóch kolorach: szarym i czarnym.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. Powłoki kolorystyczne wykonywane są za pomocą następujących metod
w zależności od życzenia klienta: lakierowanie proszkowe i Decoral.
ZOBACZ INNE MODELE

teksty i fotografie: ALUPROF.EU

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]