NASZA OFERTA

Strona głównaPergole SigmaPergola lamelowa HappySpace

Pergola lamelowa HappySpace

Pergola HappySpace to automatycznie sterowane zadaszenie tarasów, ogrodów i wolnych powierzchni posesji prywatnych oraz obiektów gastronomicznych i hotelowych.

HappySpace to idealne rozwiązanie dla wymagającego i nowoczesnego otoczenia.

Pergola HappySpace składa się z aluminiowych ekstrudowanych profili oraz obrotowych listew. Ułożone poziomo zapewniają ochronę przed opadami atmosferycznymi. Uchylone pod dowolnym kątem wpuszczają wybraną ilość światła.

HappySpace o skrajnych wymiarach został przystosowany do obciążeń śniegiem do 120 kg/m² przy jednoczesnym silnym parciu wiatru. System swobodnego odprowadzania wody wkomponowany w konstrukcję pozwoli na komfortowe korzystanie z pergoli również podczas deszczu. Pergola wyposażona w zintegrowane oświetlenie, przeszklenia boczne i promienniki ciepła stanowi doskonały produkt całoroczny.

Nowoczesny design i funkcjonalność

Obrotowe lamele, sterowane pilotem, zapewniają wysoki stopień komfortu optycznego i stanowią naturalną wentylację. W pozycji zamkniętej lamele są wodoszczelne, co w połączeniu z systemem odprowadzenia wody w konstrukcji i słupach, pozwala korzystać z ogrodu czy tarasu bez względu na pogodę.

Pergola HappySpace zbudowana jest z najwyższej jakości materiałów – aluminium i stali nierdzewnej. Dobór komponentów gwarantuje wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych, a co tym idzie wytrzymałość i długoletnie, bezawaryjne użytkowanie.

Prosta forma pergoli idealnie dopasowuje się do wymogów nowoczesnej architektury. System oferowany jest w pełnej kolorystyce z palety RAL, z wykończeniem w połysku, macie lub strukturze.

Specjalne donice z kwiatami , stanowiące obciążenie słupów, pozwolą zamontować pergolę bez konieczności kotwienia do podłoża.

Potrzebujesz więcej prywatności? Z roletami typu EasyZiiip czy okiennicami poczujesz się intymnie jak w domu. Bez względu na to czy nocą czy w ciągu dnia pergola tworzy dodatkową przestrzeń do spędzania czasu wolnego. Lampy LED zamontowane w pergoli rozświetlą Twój taras, ogród czy restaurację a promienniki ciepła i przesuwne panele szklane pozwolą cieszyć się życiem na zewnątrz bez względu na pogodę.

BIURO HANDLOWE

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące naszej oferty ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę
tel: +48 13 46 34 100
mail: biuro@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Pergole wyceniamy indywidualnie. Prosimy o kontakt z naszym biurem, lub pozostawienie numeru telefonu.
Pozostaw numer telefonu – Oddzwonimy.