OFERTA

Strona głównaRolety zewnętrzneSKB System nadstawny STYROTERM

SKB System nadstawny STYROTERM

Funkcjonalność

System rolet nadstawnych SKB Styroterm to wysoko zaawansowane technologicznie rozwiązanie, które powstało z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Produkt ten może być stosowany zarówno w nowo wznoszonych obiektach jak również podczas modernizacji budynków już istniejących podczas wymiany stolarki okiennej. Podobnie jak w przypadku systemu Opoterm, montaż rolety polega na bezpośrednim osadzeniu skrzynki na ramie okiennej za pomocą odpowiednio dobranego profilu adaptacyjnego. W ofercie firmy Aluprof dostępnych jest kilka wariantów, które są dopasowane do 90% profili dostępnych na rynku. System SKB Styroterm został zaprojektowany do całkowitej zabudowy w ociepleniu, dzięki czemu skrzynka pozostaje niezauważalnym elementem fasady budynku.

foto:aluprof.eu

Budowa

Głównym elementem tego produktu jest skrzynka, która została wykonana ze specjalnie zaprojektowanego na życzenie firmy Aluprof materiału, charakteryzującego się bardzo dobrymi właściwościami termicznymi. Jest ona dostępna w dwóch rozmiarach: 260 x 260mm oraz 300 x 300mm. Zaletą tego produktu jest także możliwość wyboru sposobu rewizji od wewnątrz bądź od zewnątrz pomieszczenia, co jest niezwykle istotne w przypadku usług serwisowych. Przemyślana konstrukcja systemu umożliwia zastosowanie w skrzynce mechanizmu żaluzji fasadowych. Dzięki temu można estetycznie zestawić na tej samej elewacji rolety zewnętrzne oraz żaluzje fasadowe, zapewniając jednorodny wygląd elewacji budynku. Pancerz rolety może być wykonany z profili wypełnionych pianką oraz profili tworzywowych. Rolety w systemie STYROTERM mogą być wyposażone w moskitierę zabudowaną w skrzynce. Jej montaż dzięki technologii „click” jest bardzo szybki i łatwy.

Komfort obsługi

Sterowanie roletami w zależności od potrzeb użytkowników może odbywać się: ręcznie, poprzez napęd elektryczny za pomocą nadajnika naściennego lub pilota, a także dzięki zastosowaniu sterowania inteligentnego za pośrednictwem komputera, tabletu czy smartfona.

Walory użytkowe

Rolety w systemie SKB Styroterm stanowią niezwykle wszechstronne rozwiązanie. W porze zimowej bowiem znaczenie ograniczają straty ciepła przez okna i drzwi, podczas gdy latem doskonale zabezpieczają pomieszczenia przed przegrzewaniem latem. Po pozwala na znaczne oszczędności, nawet do 30% w skali roku. Co więcej, dzięki integracji z moskitierą stano­wią barierę, która zabezpiecza wnętrze domu przed obecnością dokuczliwych owadów.

Paleta kolorów

Duży wybór kolorów w palecie standardowej profili PA umożliwia zaspokojenie potrzeb najbardziej wymagających klientów. W ofercie dostępne są także kolory drewnopodobne. Powłoki kolorystyczne elementów ekstrudowanych wykonywane są metodą lakierowania proszkowego, co zapewnia wysoką  jakość i trwałość produktu i umożliwia polakierowanie na dowolny kolor z palety RAL.

ZOBACZ TAKŻE
ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.