Firma

Z przyjemnością witamy Państwa na stronach firmy “SIGMA Systemy Osłonowe”, producenta wysokiej jakości systemów przeciwsłonecznych. W naszym zakładzie w Czerteżu, produkujemy systemy osłon zewnętrznych: rolety zewnętrzne, screeny, markizy, żaluzje, pergole oraz systemy osłon wewnętrznych: roletki materiałowe, plisy, moskitiery.

Od początku działalności, dewizą firmy jest osiąganie najwyższych parametrów jakościowych produkowanych przesłon oraz świadczonych usług. Z myślą o potencjalnych klientach,  nasi pracownicy z osobistym zaangażowaniem stworzyli zespół godny zaufania, dbający o komfort Państwa obsługi. Posiadamy jeden z nowocześniejszych parków maszynowych w regionie, gwarantujący wysoką jakość i dokładne wykonanie  oferowanych przez nas systemów przeciwsłonecznych. Jesteśmy pewni jakości  naszych produktów, dlatego z całą odpowiedzialnością oznaczamy je naszym logo. Gwarantujemy  solidny montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Konsekwentnie, od lat budujemy wizerunek firmy podejmując działania na rzecz naszych klientów i lokalnej społeczności . Staramy się być odpowiedzialni za to co robimy. Służymy bezpłatnym doradztwem oraz wyceną.

Siedzibą naszej firmy jest Sanok, ale nasze produkty oraz realizacje znaleźć możecie Państwo na terenie całego kraju oraz Europy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do bezpłatnego pomiaru i wyceny interesujących Państwa produktów. Prosimy o kontakt za pomocą formularza kontaktowego, kontakt telefoniczny –  lub pozostawienie numeru kontaktowego za pomocą formularza w dole strony – ODDZWONIMY.

OFERTA

WYBRANE PRODUKTY

Biuro handlowe

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące naszej oferty ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę
tel: +48 13 46 34 100
mail: biuro@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

Strefa autoryzowana

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.