NASZA OFERTA

Strona głównaPergole SigmaPergola segmentowa - Fascinata

Pergola segmentowa – Fascinata

Pergola FASCINATA to klasyczna i komfortowa zabudowa tarasu, zapewniająca powiększenie przestrzeni użytkowej. Idealna dla tarasów przydomowych, restauracyjnych, hotelowych, kawiarni, barów i małych gastronomii.

Pergola segmentowa FASCINATA jest bardzo uniwersalnym i popularnym modelem wśród produktów w naszej ofercie.

Konstrukcja składa się z ekstrudowanych aluminiowych profili nośnych, zwijanego tkaninowego dachu oraz daszka systemowego, który pełni funkcję osłony dla materiału.

Zadaszenie w standardzie wykonane jest z trójwarstwowej tkaniny technicznej Driplux, która jest w pełni wodoszczelna, w 100% zacieniająca, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV.

Otwierana pergola FASCINATA wraz z promiennikami ciepła, zintegrowanym oświetleniem oraz przesuwnymi przeszkleniami bocznymi to produkt chroniący przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. System swobodnego odprowadzania wody wkomponowany w konstrukcję pozwoli na komfortowe korzystanie z pergoli również podczas deszczu. Niezwykle stabilna konstrukcja jest odporna na siłę wiatru nawet do 120 km/h.

Zestaw wszystkich tych cech, czyni pergolę FASCINATA doskonałym, w pełni funkcjonalnym produktem do osłony każdej przestrzeni.

Charakterystyka produktu

Pełna wodoodporność dachu po rozłożeniu. System odprowadzania wody sprawia, że Fascinata jest użyteczna podczas deszczu.
– Sterowany pilotem dach można ułożyć dowolnie w zależności od potrzeb.
– Łączenie modułowe sprawia, że pergolą można osłonić dowolnie dużą powierzchnię. Minimalna liczba podpór pozwala na swobodne zagospodarowanie osłoniętej powierzchni.
Fascinata jest odporna na temperatury oraz działanie promieni UV. Dach nie nagrzewa się. Umożliwia to spędzanie czasu pod dachem nawet w wyjątkowo upalny dzień.
Możliwość zamontowania przesłon bocznych – Rolet EasyZiiip, które chronią od wiatru, zmiennej temperatury i deszczu. Umożliwia to wydłużenie sezonu na świeżym powietrzu.
możliwe oświetlenie punktowe LED pozwoli swobodnie korzystać z tarasu o zmierzchu czy też w nocy.
– Produkt jest odporny na wiatr, sprawdza się nawet przy wietrze o sile 120 km/h.

Aranżacje

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Łukasz Łuczycki – (+48) 662 926 662
mail: l.luczycki@sigma.sanok.pl

WYCENA

Pergole wyceniamy indywidualnie. Zachęcamy do kontaktu z naszym biurem.
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.