Automatyka rolet

Strona główna Automatyka rolet

Dom inteligentny ułatwia życie, wypełniając obowiązki domowe za nas!
Wybierz automatykę domową Somfy – kompatybilne rozwiązania na światowym poziomie.

Smart home to połączenie urządzeń domowych w jeden system, którym można sterować z dowolnego miejsca i o każdej porze. Dzięki temu Twój dom stanie się maksymalnie komfortowym i bezpiecznym miejscem. Wybierz centralę sterującą TaHoma® Premium firmy Somfy i zdalnie zarządzaj wyposażeniem domu.

Somfy Rolety

 

Nowoczesne, bezpieczne i trwałe napędy do rolet i osłon okiennych.

Zalety, jakie płyną z wyposażenia okien w markizy czy rolety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Dyskrecja, bezpieczeństwo oraz możliwość pełnej kontroli nad nasłonecznieniem pomieszczenia, to tylko niektóre plusy, jakie mają nam one do zaoferowania, a możliwość wyposażenia ich w nowoczesny i inteligentny system automatyki, jest nie tylko ułatwieniem w ich otwieraniu i zamykaniu, lecz pozwala w pełni cieszyć się komfortem i wygodą.

Zewnętrzne i wewnętrzne osłony – tylko z automatyką Somfy!

Rolety, żaluzje fasadowe i wewnętrzne, zasłony – możesz sterować dowolnym typem osłon przeciwsłonecznych jednym kliknięciem. Co jeszcze zyskujesz wyposażając je w napędy elektryczne? Odpowiedni dostęp do światła naturalnego, ochronę prywatności, piękną aranżację okna – czyli wyjątkową atmosferę i szereg dodatkowych funkcjonalności w Twoim domu każdego dnia.

Gwarancja trwałości – gwarancja Somfy

  1. Perfekcyjne zamknięcie i otwieranie osłon za każdym razem
  2. Wykrywanie przeszkód i ochrona przed zamarzaniem wydłuży żywotność rolet i żaluzji fasadowych
  3. Dodatkowe zabezpieczenie domu
  4. Dokładna regulacja dostępu światła naturalnego dzięki m.in. możliwości regulacji lameli

Łatwa obsługa dzięki automatycznym ustawieniom Wysoki poziom estetyki – brak linek i taśm przy osłonach

 

Wyposażenie rolet w napędy elektryczne to inwestycja, która się opłaca

Zaawansowany system zarządzania automatyką daje kontrolę nad roletami nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu – wykona zaprogramowane polecenia w ustalonym czasie. Automatyka rolet obejmuje szeroki zakres produktów niezbędnych do sprawnego korzystania z rolet zewnętrznych, tak aby działały jako “automatyczne rolety”. Automatyka, sterowanie, silniki i inne akcesoria do rolet proponowane w naszej ofercie pozwalają na komfortowe i bezawaryjne korzystnie z rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Stale powiększamy naszą ofertę w nowe produkty, które swoją innowacyjnością i zaawansowaniem często wyprzedzają oczekiwania Klientów. Zapraszamy do kontaktu – a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Funkcje napędów Somfy,które przedłużają żywotność Twoich rolet:

Detekcja przeszkód – Roleta zatrzymuje się po napotkaniu przeszkody, chroniąc tym samym roletę i napęd przed uszkodzeniami.

Ochrona przed zamarzaniem – Automatyczne zatrzymanie jeżeli listwy są zablokowane przez lód.

Automatyczne ustawienia – Zostały stworzone w celu zapewnienia, że rolety otworzą się i zamkną całkowicie za każdym razem.

Zniechęcenie włamywaczy – Rolety wytrzymują próby otwarcia ich z zewnątrz dzięki dopasowanym dodatkowym blokadom.

Każdą roletę można wyposażyć w napęd elektryczny

Bez względu na to, czy posiadasz nowy dom, czy już istniejący, mamy dla Ciebie rozwiązanie dopasowane do różnych rodzajów rolet.

Wybierz własne sterowanie automatyką do rolet

Twoje rolety moga być sterowane zarówno przez centralę Smart Home (za pomocą tabletu, smartfonu lub nawet smartwatch’a), jak również sterownikami naściennymi, pilotami zdalnego sterowania lub nawet wideodomofonem Somfy.

Komfort

Przyjemne ciepło w niedzielę, stonowane oświetlenie w nocy, automatycznie zamykająca się brama gdy wyjeżdżasz do pracy… TaHoma® Premium dba o Twój komfort i świetne samopoczucie.

Bezpieczeństwo

Inteligentny dom to także kamery i czujniki, które powiadomią Cię o każdej nietypowej aktywności w domu i wokół niego – o każdej porze. Możesz zaprogramować dedykowane scenariusze, np. po wykryciu ruchu w sypialni w ciągu dnia, gdy nikogo nie ma w domu.

Ochrona wnętrza

Podczas Twojej nieobecności, gdy w domu pojawi się intruz TaHoma Premium aktywuje ochronę Twojego domu. Rolety opuszczą się, a światło zapali się automatycznie.

Potrzebujesz profesjonalnej porady?

Jesteśmy certyfikowanym Somfy Expertem – dzięki temu masz gwarancję rzetelnej informacji oraz prawidłowego montażu automatyki do rolet oraz rozwiązań SMART od firmy Somfy.
Jeśli Twoje napędy zostaną zainstalowane przez nas, otrzymasz przedłużoną gwarancję bezpośrednio od Somfy.

Potrzebujesz profesjonalnej porady?

Jesteśmy certyfikowanym Somfy Expertem – dzięki temu masz gwarancję rzetelnej informacji oraz prawidłowego montażu automatyki do rolet oraz rozwiązań SMART od firmy Somfy.
Jeśli Twoje napędy zostaną zainstalowane przez nas, otrzymasz przedłużoną gwarancję bezpośrednio od Somfy.

Twoje rolety i inne osłony okienne również mogą być Smart – nie musisz od razu budować całego inteligentnego domu.

Twój pierwszy krok do inteligentnego domu

URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM
Włącz zamykanie rolet, ustaw alarm jednym kliknięciem i spokojnie wyjdź z domu.
OCHRONA
Programuj scenariusze otwierania i zamykania rolet i żaluzji, łącząc ze sobą czujniki pogodowe, zegar, czy nawet alarm. Dziecinnie proste ustawienie dla Twojego bezpieczeństwa i komfortu.
SPRAWDZANIE OKIEN
Sprawdź okna i zdalnie zmień ich ustawienia według swoich potrzeb.