Automatyka rolet

Strona główna Automatyka rolet

Zalety, jakie płyną z wyposażenia okien w markizy czy rolety sprawiają, że coraz więcej osób decyduje się na to rozwiązanie. Dyskrecja, bezpieczeństwo oraz możliwość pełnej kontroli nad nasłonecznieniem pomieszczenia, to tylko niektóre plusy, jakie mają nam one do zaoferowania, a możliwość wyposażenia ich w nowoczesny i inteligentny system automatyki, jest nie tylko ułatwieniem w ich otwieraniu i zamykaniu, lecz pozwala w pełni cieszyć się komfortem i wygodą. Zaawansowany system zarządzania automatyką daje kontrolę nad roletami nawet wtedy, gdy nie ma nas w domu – wykona zaprogramowane polecenia w ustalonym czasie.

Automatyka rolet obejmuje szeroki zakres produktów niezbędnych do sprawnego korzystania z rolet zewnętrznych, tak aby działały jako “automatyczne rolety”.

Rolety mogą być sterowane zarówno ręcznie jak i automatycznie. Automatyka rolet obejmuje szeroki zakres produktów niezbędnych do sprawnego korzystania z rolet zewnętrznych, tak aby działały jako “automatyczne rolety”. W naszych roletach jako standard montujemy automatykę ALUPROF, oraz napędy innych producentów – takich jak SOMFY, SIMU czy ELERO

Automatyka, sterowanie, silniki i inne akcesoria do rolet proponowane w naszej ofercie pozwalają na komfortowe i bezawaryjne korzystnie z rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Stale powiększamy naszą ofertę w nowe produkty, które swoją innowacyjnością i zaawansowaniem często wyprzedzają oczekiwania Klientów. Zapraszamy do kontaktu – a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Poniżej kilka najczęściej stosowanych przez nas rodzajów napędów oraz akcesoria.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego działu naszej oferty ? Zadzwoń lub napisz.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.