Rolety zewnętrzne

OfertaSystemy zewnętrzneRolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

foto: aluprof.eu

Dom jest miejscem, w którym spędzamy większość czasu naszego życia. Z tego powodu warto zadbać, by był on miejscem szczególnym. Miejscem, w którym pragniemy czuć się swobodnie, bezpiecznie, do którego z przyjemnością wracamy po trudach dnia wiedząc, że zawsze można znaleźć w nim spokój, azyl i harmonię. Podstawowym działem naszej produkcji są rolety zewnętrzne. Rolety zewnętrzne (żaluzje zwijane) to praktyczny system, który chroni nas na trzy sposoby: doskonale izoluje termicznie, chroni prywatność i spokój, a także zapewnia skuteczną barierę antywłamaniową.

Firma SIGMA jako producent rolet zewnętrznych, chce pomóc stworzyć Państwu taki dom. Dzięki przemyślanej konstrukcji i odpowiednio dobranym surowcom, aluminiowe rolety zewnętrzne stanowią skuteczną ochronę przed nieproszonymi gośćmi. Ponadto stanowią doskonałą izolację termiczną. Pozwalają obniżyć znacznie koszty ogrzewania zimą, latem natomiast zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok. Rolety zewnętrzne SIGMA dzięki swemu estetycznemu wyglądowi są dobrym rozwiązaniem zarówno w domu, biurowcu jak i w obiekcie zabytkowym.

Do produkcji rolet używamy profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową i skrzynek, które są wykonane z wysokogatunkowych blach aluminiowych spełniających wymogi jakościowe normy europejskiej. Boki skrzynek, prowadnice i listwy dolne pokrywane są wysokiej jakości farbami w technice malowania proszkowego.

Profile roletowe

Rolety naszej produkcji, bazujace na systemach firmy Aluprof są wykonywane z wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących ich najwyższą jakość. Rolety zarówno w systemie podtynkowym, adaptacyjnym, nadprożowym jak i nadstawnym są stworzone z myślą o poprawie bilansu energetycznego budynku. Zimą w znacznym stopniu pozwalają obniżyć koszty ogrzewania, latem natomiast, gdy świeci słońce, a na zewnątrz panuje wysoka temperatura, zapewniają przyjemny chłód oraz półmrok dający odpoczynek zmęczonym oczom.

Kolorystyka lameli

Najważniejszą jednak zaletą jest to, że Aluprof jest pierwszym polskim systemodawcą, który w ofercie posiada system rolet antywłamaniowych w klasie RC3. Potwierdziły to badania, przeprowadzone w akredytowanym laboratorium badawczym, zgodne z normą PN-EN 1627:2011. Dzięki zastosowaniu tego systemu roletowego możemy mieć pewność, że nasz dom jest bezpieczny pod naszą nieobecność, zwłaszcza w czasie wakacji, urlopu czy też ferii zimowych.

Poznaj systemy roletowe

Sterowanie rolet

Rolety mogą być sterowane zarówno ręcznie jak i automatycznie. Automatyka rolet obejmuje szeroki zakres produktów niezbędnych do sprawnego korzystania z rolet zewnętrznych, tak aby działały jako „automatyczne rolety”. W naszych roletach jako standard montujemy automatykę ALUPROF, oraz napędy innych producentów – takich jak SOMFY, SIMU czy ELERO.

Automatyka, sterowanie, silniki i inne akcesoria do rolet proponowane w naszej ofercie pozwalają na komfortowe i bez awaryjne korzystnie z rolet zewnętrznych, jak i wewnętrznych.
Stale powiększamy naszą ofertę w nowe produkty, które swoją innowacyjnością i zaawansowaniem często wyprzedzają oczekiwania Klientów. Zapraszamy do kontaktu – a nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji.

Informacje dodatkowe

Rolety adaptacyjne - ulotka
Rolety podtynkowe - ulotka
Rolety nadstawne opoterm - ulotka
Rolety antywłamaniowe - ulotka
Rolety nadprożowe - ulotka
Systemy sterowania - ulotka

teksty i fotografie: ALUPROF.EU

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Artur Zimoń – (+48) 694 588 355
mail: a.zimon@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]