Roleta SRT FLAT D&N

Rolety wewnętrzneRoleta SRT FLAT D&N

Roleta SRT FLAT D&N

System SRT FLAT z zastosowaniem tkanin typu „dzień & noc”(SRT FLAT D&N), która podobnie jak żaluzje fasadowe umożliwiają płynną regulację dostępu światła. System rolet tekstylnych SRT FLAT to nowoczesne rozwiązanie, które doskonale sprawdzi się w każdym wnętrzu i spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.

Elegancki wygląd systemu zapewnia smukła kaseta o opływowym kształcie wykonana z ekstrudowanego aluminium. Jej przemyślany kształt pozwala na szersze otwieranie okien wraz z zamontowaną na skrzydle roletą. Kaseta, dzięki zaprojektowanej płetwie może być przyklejona za pomocą specjalnej taśmy dwustronnej lub bezpośrednio zamontowana do ramy okna za pomocą wkrętów.

System FLAT został wyposażony w płaskie aluminiowe prowadnice, które są przyklejane bezpośrednio do listew przyszybowych. Ich kształt sprawia, że doskonale komponują się ze stolarka okienną, sprawiając, że konstrukcja rolety jest prawie niewidoczna. Roleta wyposażona jest w mechanizm samohamujący w systemie łańcuszkowym, co pozwala na zatrzymanie jej na dowolnej wysokości. Jego montaż lub ewentualna wymiana jest bardzo szybka i prosta.

Dodatkowe informacje

Dokumentacja do montażu SRT FLAT oraz SRT FLAT D&N
ZOBACZ INNE MODELE

teksty i fotografie: ALUPROF.EU

ZAPYTAJ O PRODUKT

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Bartłomiej Durda – (+48) 696 148 500
mail: b.durda@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

STREFA AUTORYZOWANA

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]