Markizy

Markizy

Produkowane przez naszą firmę markizy stanowią znakomitą ochronę przeciwsłoneczną dużych powierzchni poziomych takich jak tarasy, balkony czy ogródki restauracyjne.

Komfort optyczny i termiczny

Głównym zadaniem markiz jest ochrona przed intensywnym promieniowaniem słonecznym. Jeżeli podczas ciepłych dni masz problem z dużym natężeniem światła i wysoką temperaturą markizy tarasowe stanowią idealne rozwiązanie. Przekonaj się jak wiele przyjemności daje wypoczynek w letni dzień na tarasie osłanianym przez nasze produkty!

Estetyka i funkcjonalność

Markizy tarasowe to nie tylko znakomita ochrona ale również i niepowtarzalny wygląd. Prawie sto różnych wzorów i kolorów tkanin w połączeniu z trzema podstawowymi kolorami konstrukcji aluminiowych usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo możliwość wykonania markizy pod wybrany przez klienta wymiar oraz szeroki asortyment sterowań elektrycznych wraz z automatyką pogodową zapewnia optymalny dobór wymiarów i funkcji produktu.

Trwałość

Do produkcji markiz stosuje się wyłącznie najwyższej jakości stopy aluminium oraz tkaniny impregnowane najlepszych zachodnioeuropejskich producentów – obecnie w kolekcji podstawowej posiadamy tkaninę ORCHESTRA oraz ORCHESTRA MAX. Dodatkowo dwuletni okres gwarancji zapewnia bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Wybierz model dla Siebie

Informacje dodatkowe

Mimo, że ciągle istnieje możliwość ręcznego rozłożenia i złożenia markizy, coraz częściej, w celu zapewnienia komfortu i oszczędności energii, zalecamy się wybór systemu automatycznego.

Korba to nadal najbardziej oszczędny sposób otwierania i rozwijania markizy. Prosta w użyciu w przypadku niewielkich markiz (o szerokości poniżej 4 m), korba nie sprawdza się w przypadku szerszych markiz.
W związku z tym zdecydowanie polecamy automatyzowanie naszych markiz.
Istnieje możliwość sterowania napędem markizy za pomocą przełącznika ściennego, lub zainstalowanie w markizie napędu z odbiornikiem radiowym.

Zdalne sterowanie umożliwia centralizację obsługi markizy przy pomocy pilota czy też smartfona.
Modele będące w naszej ofercie mogą zarządzać markizami i innymi elementami Twojego domu (oświetlenie, rolety itp.).
Droga radiowa jest bardzo praktyczna, gdyż ogranicza zakres prac do przeprowadzenia montażu (idealny do projektów renowacyjnych)

Markiza z napędem zapewnia również niezrównany komfort użytkowania, a przede wszystkim pozwala na osiągnięcie znacznych oszczędności energii.
Dzięki dodatkowym czujnikom możemy optymalnie wykorzystać ochronę przeciwsłoneczną zapewniając utrzymanie odpowiedniej temperatury otoczenia i jasności w domu, niezależnie od pory dnia, bez włączania klimatyzacji.

W naszych markizach proponujemy głównie automatykę firmy Somfy.
Opcjonalnie naszym Klientom oferujemy również sterowania innych producentów, między innymi Elero czy Aluprof.

Więcej informacji znajdziecie Państwo w dziale AUTOMATYKA

BROSZURA - MARKIZA INTRA
BROSZURA - MARKIZA SAKHO
BROSZURA - MARKIZA SURI
BROSZURA - MARKIZA TAKSYA
BROSZURA - MARKIZA THOR

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Łukasz Łuczycki – (+48) 662 926 662
mail: l.luczycki@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

Strefa autoryzowana

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.