Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytku w garażach i pomieszczeniach prywatnych.

OfertaBramyBramy garażowe

Bramy garażowe

Bramy garażowe segmentowe przeznaczone są do użytku w garażach i pomieszczeniach prywatnych. Zapewniają wysoki komfort obsługi dzięki zastosowaniu równoważących ciężar skrzydła bramy sprężyn skrętnych. Stanowią doskonały sposób na izolacje termiczną i akustyczną pomieszczeń. Brama uszczelniona jest na całym obwodzie.

Dzięki stosowaniu innowacyjnych technologii oraz wysokiej klasy komponentów, bramy garażowe są trwałe i funkcjonalne przez wiele lat, zdobiąc jednocześnie każdą posesję. Ich pancerze, podobnie jak osprzęt, zdublowane zostały z ocynkowanej ogniowo blachy stalowej. Składają się z dwuściennych segmentów (grubość 40mm) i wypełniono je pianką poliuretanową, która ze względu na brak w swoim składzie freonu, jest całkowicie bezpieczna dla środowiska. Dzięki temu bramy garażowe są bardzo stabilne i posiadają doskonałe parametry izolacyjności akustycznej oraz termicznej, chroniąc także wnętrze przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Dzięki niskiej przenikalności cieplnej (THP 40), można korzystać z nich również w ogrzewanych budynkach. Cicha praca jest wynikiem zastosowania łożyskowanych rolek. W skład naszej oferty wchodzi wiele różnych typów produktów, które dedykowane są przede wszystkim właścicielom posesji prywatnych. Otwieranie odbywa się w pionie i może być ułatwione poprzez zastosowanie napędu elektrycznego – ta opcja podnosi komfort i skierowana jest do użytkowników o największych wymaganiach. Możliwe jest ponadto zamontowanie dodatkowych elementów, takich jak np. okna. Bramy garażowe dostępne są w wielu wariantach przetłoczeń i kolorach, a ich wielkim atutem jest wysoka estetyka wykonania.

Segmentowe bramy garażowe SIGMA są dopasowane do Twojego domu i Twoich oczekiwań. Gwarantujemy wysoką jakość oraz przyjazny serwis. Wymiar dopasowany do każdego garażu – dzięki produkcji bram „na wymiar”, czyli na indywidualne zamówienie Klienta. Bramy garażowe „SIGMA” są idealnym rozwiązaniem do niestandardowych pomieszczeń. Dla Klientów szukających tanich rozwiązań posiadamy ofertę bram typowych, produkowanych w najczęściej stosowanych wymiarach i w standardowym wyposażeniu. Szeroka paleta kolorów i struktury pozwala na dopasowanie bramy do koloru Państwa fasady i stolarki okiennej. Posiadamy również szeroką gamę przetłoczeń.

Wyposażenie bram

Panele wykonane z blach ocynkowanych ogniowo, powlekanych poliestrem, wypełnione bezfreonową pianką poliuretanową o grubości 40mm , kolor wewnętrzny: biało-szary (zbliżony do RAL9002 lub RAL9010)prowadnice stalowe ocynkowane ogniowo, wał z kuleczkowanymi i malowanymi sprężynami skrętnymi (1 lub 2 szt.) o wysokiej wytrzymałości sprężyn (25000 cykli)
prowadzenie: standardowe z nadprożem 200mm – wał z przodu (opcja wał z tyłu: nadproże od 70mm przy bramie ręcznej, od 120mm przy bramie z automatem).

Bezpieczeństwo

Wszystkie rodzaje paneli stosowanych w naszych bramach wykonane są tak aby uniemożliwić przytrzaśnięcie palców w momencie otwierania czy też zamykania bramy. System finger-protection zwiększa bezpieczeństwo użytkowania bramy. ZOBACZ WIECEJ

Trwałość

Na trwałość i bezawaryjność bram największy wpływ maja komponenty i zastosowania technologiczne stosowane przy produkcji bram. ZOBACZ WIĘCEJ

Oszczędność

Grubość panela wynosi 40 mm. Wypełniony jest przyjazną środowisku, bezfreonową pianką poliuretanową posiadającą niską przenikalność cieplną. Wysoka jakość paneli bramowych zapewnia trwałość w użytkowaniu na długie lata. ZOBACZ WIĘCEJ

Dostępne przetłoczenia

Zapytaj o produkt

Jesteś zainteresowany lub masz pytania dotyczące tego produktu ? Zadzwoń lub wyślij prośbę o wycenę.
Bartłomiej Durda – (+48) 696 148 500
mail: b.durda@sigma.sanok.pl
Możesz także zostawić swój numer telefonu – Oddzwonimy.

Strefa autoryzowana

Zapraszamy do naszej strefy klienta. Niektóre produkty możesz wycenić sam, lub wysłać prośbę o wycenę już skonfigurowanego produktu.

[acf field="dynamic"]